Stehna jako proutky

1. listopadu 2008 v 11:53 |  (-Cvičení-)
Rychlé zpevnění v krajině stehenní? Žádný problém. I celebrity se po těchto pohybech mohou utlouct. Zvlášť když je za pár týdnů čeká natáčení trháku, ve kterém se mají objevit v prádle. Teď si můžete zpevnit uvolněné svaly a zahladit proradnou celulitidu i vy. Na cvičení skočte třikrát do týdne a ďábelsky svůdné nohy budou vaše. ↓


Energická plavkyně
Lehněte si na záda. Spojené nohy zvedněte do vzduchu tak, že se zbytkem těla svírají pravý úhel a špičky prstů ukazují ke stropu. Ruce nechte volně položené podél těla (a). S výdechem roztáhněte natažené nohy do širokého V. Zatněte břišní svaly a bedra držte na zemi (b). S hlubokým nádechem se vracejte po výchozí polohy. Cvičte desetkrát, minutu si odpočiňte a sadu zopakujte.
Svižná běžkyně
Postavte se před židli, vypněte prsa a zatněte břišní svaly. Levé chodidlo položte na sedátko (a). S výdechem zvedněte pravou nohu k levé a pažemi pohybujte jako při svižném běhu (b). Soustřeďte se na svůj čtyřhlavý sval stehenní a nechte ho vykonat všechnu práci. S nádechem se vraťte zpátky do výchozí polohy a desetkrát zopakujte. Poté vyměňte nohy.
Sexy sjezdařka
Lehněte si na levý bok a hlavu podepřete levou rukou. Pravou nohu nechte napnutou a levou pod ní lehce ohněte v koleni. Na pravé stehno si položte činku vážící jeden a půl až tři kila a nechte ji tam ležet (a). S výdechem pomalu zvedněte pravou nohu přibližně půl metru nad zem (b). V krajní poloze chvíli vydržte, potom se vraťte do výchozí polohy a cvik zopakujte patnáctkrát. Nakonec strany a nohy vystřídejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama