Rady pro ploché bříško

30. března 2008 v 0:04 |  • Triky
Nemusíte se hodiny mučit ve fitku, stačí znát pár triků! Jezte salát, který není kalorický, chroupejte lehce stravitelnou mrkvičku, dopřejte si vlákninu, zapomeňte na brčka a cigarety a vypusťte vodu s bublinkami!
klik na celý článek

Popíjejte heřmánkový čaj
Pokud se už zase cítíte nafouknutá jako balon, je načase dát si místo černého čaje nebo kávy čaj heřmánkový. Ten vám totiž zklidní celý zažívací systém a díky němu budete mít brzy zase ploché bříško. Zkrátka není nad bylinky!

Nepoužívejte brčka

Srkat lahodný nápoj brčkem je určitě zábava, ale uvědomte si, že tak kromě drinku polykáte i velké množství vzduchu, který vaše břicho napumpuje jako pneumatiku! Co s tím? Je to prosté - raději pijte přímo ze skleničky.

Zapomeňte na cigarety

Kouření je nejen velký hazard se zdravím, způsobuje totiž žaludeční vředy a rakovinu, ale navíc při šlukování vdechujete i spoustu vzduchu, což vede k nepříjemně nafouknutému břichu. Není to důvod, proč s tímhle zlozvykem skončit?

Žvýkání vám nepomůže

Taky patříte mezi ty, co si po každém jídle dají žvýkačku s tím, že jim díky ní rychle slehne a dřív vytráví? Tak opak je pravdou! Naopak tak svůj žaludek ještě víc naplníte vzduchem. Raději si tedy místo žvýkačky dejte sklenici neperlivé vody.

Jezte hlávkový salát

Salát je doporučován jako nedílná součást diety nejen kvůli tomu, že není kalorický, ale navíc je bohatý na vitamin C a obsahuje i hodně vody, a proto působí močopudně. Pročistí tak váš organismus a zamezí nadýmání.

Vypusťte nápoje s bublinkami

Často se stává, že pokud chcete shodit pár kilo, dopřáváte si alespoň nejrůznější ochucené perlivé vody. Ale pokud je vaším cílem krásně ploché bříško, na bublinky prostě zapomeňte!

Chroupejte mrkvičku

Zelenina je pro váš organismus určitě skvělá, některé druhy (jako třeba paprika) nicméně můžou způsobovat nadýmání. Taková mrkev je ale lehce stravitelná a navíc obsahuje spoustu vlákniny!

Dopřejte svému tělu hodně vlákniny

Nemůžete mít ploché bříško, pokud vaše zažívání nebude šlapat jako hodinky. A k tomu mu dopomůže vláknina. Tu najdete ve všem celozrnném anebo si rovnou pochutnávejte na nejrůznějších semínkách. Uvidíte ten rozdíl!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama